LSO Biała - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Logowanie

Losowa galeria

LSO Biała vs Tyczyn (5:1) 2011r.
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

LSO BiałaStaromieście
LSO Biała 0:2 Staromieście
2015-02-21, 14:45:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
Nockowa 7:0 LSO Biała
Lutoryż 0:3 Juda Tadeusz
Rudna Wielka 1:2 Staromieście
Zaczernie 1:1 Bł. Karolina
Nockowa 4:4 Św. Rodzina
Św. Rodzina 1:0 Budziwój

Tabela ligowa

rozgrywki futsalowe » I liga
1. Nockowa Nockowa 38 bz
2. Bł. Karolina Bł. Karolina 32 bz
3. Św. Rodzina Św. Rodzina 31 plus
4. Rudna Wielka Rudna Wielka 27 bz
5. Zaczernie Zaczernie 27 minus
6. LSO Biała LSO Biała 23 minus
7. Budziwój Budziwój 20 bz
8. Staromieście Staromieście 19 bz
9. Juda Tadeusz Juda Tadeusz 6 bz
10. Zalesie Zalesie 0 bz
11. Lutoryż Lutoryż 0 bz

Kontakty

Ministranci i Lektorzy

  Liturgiczna Służba Ołtarza w  Białej

 

Lista Ministrantów:

 

  Poniedziałek:

1. Gwazdacz Radosław

2. Roj Jakub

3. Kubicz Przemysław

4. Pecka Adam

5. Wąsacz Jan

 

Wtorek: 

1. Słowik Sebastian

2. Mazur Daniel

3. Czerkies Mateusz

4. Kurdziel Mateusz

5. Pawłowski Jakub

6. Roj Paweł

7. Szela Wiktor

8. Wąsowicz Kacper

9. Władyka Krystian

 

 

Środa:

1. Kocój Paweł

2. Maciołek Piotr

3. Koszela Michał

4. Buczek Jan 

5. Buczek Szymon

6. Sołtys Seweryn

7. Werelusz Konrad

  

 Czwartek: 

1. Dopart Dawid

2. Witalec Hubert

3. Jakubowski Mateusz

 

Piątek:

1. Krawczyk Piotr

2. Dziura Dominik

  

Sobota:

1. Pezdan Paweł

 

Lektorzy:

1. Pn. Kotarba Dominik

2. Pn. Kotarba Marcin

3. Wt. Książek Arkadiusz

4. Czw. Banaś Beniamin 

5. Czw. Czechowicz Mateusz

6. Czw. Szczepanik Łukasz

7. Pt. Balawender Konrad

8. Pt. Wróbel Mateusz

9. Pt. Banaś Konrad

10. Sb. Przysada Wojciech

11. Sb. Niedźwiecki Piotr

12. Sb. Płonka Patryk

13. Sb. Buczyński Paweł

14. Sb. Chuchla Kasper

15. Sb. Palczewski Daniel

 

 

Animatorzy:

 

1. Banaś Konrad

2. Niedźwiecki Piotr

3. Banaś Beniamin

 

 

Ceremoniarze:
 

1. Gwazdacz Arkadiusz

2. Szczepanik Łukasz

 

 

Reklama

Zegar

Kalendarium

28

07-2017

piątek

29

07-2017

sobota

30

07-2017

niedziela

31

07-2017

pon.

01

08-2017

wtorek

02

08-2017

środa

03

08-2017

czwartek

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19
Rudna Wielka - Bł. Karolina
Nockowa - Budziwój
Św. Rodzina - Staromieście
Zaczernie - Lutoryż
Juda Tadeusz - LSO Biała

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 85, wczoraj: 53
ogółem: 887 869

statystyki szczegółowe