LSO Biała - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Logowanie

Losowa galeria

Sparing LSO II Biała - LSO Drabinianka - 10.11.2012r.
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

LSO BiałaStaromieście
LSO Biała 0:2 Staromieście
2015-02-21, 14:45:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
Nockowa 7:0 LSO Biała
Lutoryż 0:3 Juda Tadeusz
Rudna Wielka 1:2 Staromieście
Zaczernie 1:1 Bł. Karolina
Nockowa 4:4 Św. Rodzina
Św. Rodzina 1:0 Budziwój

Tabela ligowa

rozgrywki futsalowe » I liga
1. Nockowa Nockowa 38 bz
2. Bł. Karolina Bł. Karolina 32 bz
3. Św. Rodzina Św. Rodzina 31 plus
4. Rudna Wielka Rudna Wielka 27 bz
5. Zaczernie Zaczernie 27 minus
6. LSO Biała LSO Biała 23 minus
7. Budziwój Budziwój 20 bz
8. Staromieście Staromieście 19 bz
9. Juda Tadeusz Juda Tadeusz 6 bz
10. Zalesie Zalesie 0 bz
11. Lutoryż Lutoryż 0 bz

Kontakty

Tabela Ligi Lektorskiej

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 15 38 12 2 1 87 - 20 +67
2.
herb
bz 16 32 10 2 4 51 - 24 +27
3.
herb
plus 16 31 10 1 5 44 - 33 +11
4.
herb
bz 15 27 8 3 4 40 - 23 +17
5.
herb
minus 15 27 8 3 4 31 - 18 +13
6.
herb
minus 16 23 7 2 7 38 - 36 +2
7.
herb
bz 15 20 6 2 7 17 - 20 -3
8.
herb
bz 15 19 6 1 8 33 - 35 -2
9.
herb
bz 15 6 2 0 13 14 - 78 -64
10.
herb
bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11.
herb
bz 16 0 0 0 16 14 - 82 -68

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
15 27 8 3 4 31 - 18 +13
2.
herb
11 25 8 1 2 43 - 17 +26
3.
herb
9 22 7 1 1 49 - 14 +35
4.
herb
11 20 6 2 3 31 - 16 +15
5.
herb
5 12 4 0 1 16 - 10 +6
6.
herb
6 9 3 0 3 7 - 10 -3
7.
herb
4 7 2 1 1 11 - 8 +3
8.
herb
3 6 2 0 1 10 - 4 +6
9.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
10.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
11.
herb
13 0 0 0 13 10 - 64 -54

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
11 19 6 1 4 28 - 23 +5
2.
herb
13 17 5 2 6 28 - 32 -4
3.
herb
6 16 5 1 0 38 - 6 +32
4.
herb
11 12 4 0 7 22 - 27 -5
5.
herb
9 11 3 2 4 10 - 10 0
6.
herb
4 7 2 1 1 9 - 7 +2
7.
herb
5 7 2 1 2 8 - 7 +1
8.
herb
15 6 2 0 13 14 - 78 -64
9.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
10.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0
11.
herb
3 0 0 0 3 4 - 18 -14

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. NockowaNockowa 11 28 9 1 1 67 - 15 +52
2. Bł. KarolinaBł. Karolina 11 25 8 1 2 41 - 18 +23
3. ZaczernieZaczernie 11 25 8 1 2 27 - 11 +16
4. LSO BiałaLSO Biała 10 20 6 2 2 35 - 16 +19
5. Rudna Wielka Rudna Wielka 10 18 5 3 2 26 - 15 +11
6. Św. RodzinaŚw. Rodzina 10 18 6 0 4 25 - 22 +3
7. BudziwójBudziwój 10 10 3 1 6 11 - 18 -7
8. StaromieścieStaromieście 11 7 2 1 8 22 - 34 -12
9. Juda TadeuszJuda Tadeusz 11 3 1 0 10 10 - 60 -50
10. ZalesieZalesie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. LutoryżLutoryż 11 0 0 0 11 10 - 65 -55

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Św. RodzinaŚw. Rodzina 6 13 4 1 1 19 - 11 +8
2. StaromieścieStaromieście 4 12 4 0 0 11 - 1 +10
3. NockowaNockowa 4 10 3 1 0 20 - 5 +15
4. BudziwójBudziwój 5 10 3 1 1 6 - 2 +4
5. Rudna Wielka Rudna Wielka 5 9 3 0 2 14 - 8 +6
6. Bł. KarolinaBł. Karolina 5 7 2 1 2 10 - 6 +4
7. Juda TadeuszJuda Tadeusz 4 3 1 0 3 4 - 18 -14
8. LSO BiałaLSO Biała 6 3 1 0 5 3 - 20 -17
9. ZaczernieZaczernie 4 2 0 2 2 4 - 7 -3
10. ZalesieZalesie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. LutoryżLutoryż 5 0 0 0 5 4 - 17 -13

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011
1. LSO Biała XXX - 0:2 - 5:0 - - - - - -
2. Bł. Karolina - XXX 4:01:46:1 - - - 4:48:30:1
3. Staromieście - - XXX - 4:0 - - - - - -
4. Św. Rodzina6:1 - - XXX - - - - - - 1:0
5. Juda Tadeusz - - - - XXX - - - - - -
6. Zalesie - - - - - XXX - - - - -
7. Zaczernie1:21:12:11:34:0 - XXX - - - 1:1
8. Nockowa7:03:0 - 4:412:0 - - XXX - - -
9. Rudna Wielka 3:0 - 1:21:08:0 - - 1:6 XXX - -
10. Lutoryż2:40:30:34:50:3 - - 1:12 - XXX 0:3
11. Budziwój1:0 - - 2:3 - - - - 1:0 - XXX

Reklama

Zegar

Kalendarium

26

05-2017

piątek

27

05-2017

sobota

28

05-2017

niedziela

29

05-2017

pon.

30

05-2017

wtorek

31

05-2017

środa

01

06-2017

czwartek

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19
Rudna Wielka - Bł. Karolina
Nockowa - Budziwój
Św. Rodzina - Staromieście
Zaczernie - Lutoryż
Juda Tadeusz - LSO Biała

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 48, wczoraj: 80
ogółem: 879 121

statystyki szczegółowe