To już jest koniec... LSO Biała sprawia miłą niespodziankę...

• autor: bananzks15, 2011-03-20 11:44
To już jest koniec... LSO Biała sprawia miłą niespodziankę na koniec sezonu !!!

LSO Biała miażdży rywali 7:0

Na koniec rozgrywek Ligi Lektorskiej w sezonie 2010/2011r. LSO Biała pokonuje Jana Sebastiana Pelczara. To był jednostronny mecz nasi zawodnicy prawie cały czas utrzymywali się przy piłce, szczególnie Konrad Banaś, który był inicjatorem większości ofensywnych poczynań, szczególnie indywidualnymi akcjami starał zaskoczyć obronę rywali. W ataku pomagał mu Kamil Żuczek, który także rozgrywał znakomite zawody. W pierwszej połowie więcej aktywności wykazywał Hubert Cypryś, który razem z Piotrem Niedźwieckim odpowiadali za nasze szyki obronne. W kilku sytuacjach refleksem i dobrymi interwencjami popisał się Wojciech Przysada. Pomimo tego, że zabrakło takich ludzi jak Dominika Kotarby, który oglądał spotkanie z trybun, Dawida Kaczmarka, Patryka Płonkę, Beniamina Banasia czy Łukasza Szczepanika to zestawiona piątka LSO Białej grała odważniej, uzyskując widoczną przewagę. W tym czasie rywale ograniczali się do dalekich podań. Ale już w 2 minucie spotkania po rajdzie i podaniu z lewego skrzydła Banana okazję do pustej bramki nie zmarnował Kamil Żuczek i LSO Biała prowadziła 1:0. W 5 minucie spotkania z rzutu rożnego w pole karne Pelczara centrował Kamil Żuczek i znowu gol tym razem bramkę zdobył strzałem z głowy Konrad Banaś i było 2:0. Dwie minuty później kontratakiem LSO Biała rozpoczęła akcję, a mianowicie Hubert Cypryś, który prostopadłym podaniem zagrał piłkę do wychodzącego mu Banana ten kiwną zawodnika i dograł piłkę Żukowi, Kamil oddał ją Bananowi, Banan mając przed sobą pustą bramkę zdobył gola. Pierwsza połowa dobiegła końca z rezultatem 3:0 dla LSO Białej. Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza od razu nasi zawodnicy przeszli do ataku. Było widać to po naszych akcjach indywidualnych, ale także i zespołowych. W 17 minucie spotkania LSO Biała miała rzut rożny stały fragment gry wykonywał Kamil Żuczek, ten zagrywając piłkę w pole karne po ziemi dograł ją do nie krytego Konrada Banasia, który ośmieszając bramkarza założył mu słynne „ole” i w ten sposób LSO Biała prowadziła 4:0. Rywale co prawda, tworzyli akcje ofensywne kontratakami, lecz na posterunku stał Wojciech Przysada i najbardziej cofnięty z zawodników grających w polu Piotr Niedzicki. Bramka numer 5 padła z błędnego rozegrania bramkarza rywali ten grając piłkę do obrońcy, zagrał ją na tyle słabo, że piłkę przejął Konrad Banaś, który zagrał piłkę do wychodzącego Kamila Żuczka, który umieścił ją w siatce. Ostatnie dwie bramki to popis gry Huberta Cyprysia, który asystował w strzelaniu przy 6 bramce Kamilowi Żuczkowi i 7 Bananowi. Wynik spotkania LSO Biała : Jan Sebastian Pelczar 7:0 i tak oto zwycięstwem ten sezon kończy LSO Biała w sezonie 2010/2011 zajmując 16 na 18 miejsc.

LSO Biała:

Najlepszy strzelec:Kamil Żuczek 16 bramek

Najwięcej asyst:Konrad Banaś 7 asyst

Najwięcej grający:Kamil Żuczek 233 minuty

Nagrodą za najlepszego zawodnika ze szkoły podstawowej został wyróżniony nasz bramkarz Wojciech Przysada

W ROZWINIĘCIU NEWS-A STATYSTYKI DRUŻYNY LSO BIAŁEJ !!!