Rudna Wielka   LSO Biała
Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie

2014-11-22, 09:10

Czas spotkania: 16 min.

Mecz z Rudną Wielką stał na dobrym poziomie, jednak LSO Biała nie pokazała 100% swoich umiejętności. Cały mecz to była jedna wielka wymiana "ciosów" akcja goniła akcję. Wiele starć fizycznych zawodników. Pierwszą bramkę w 5 minucie spotkania zdobył Kamil Puc, po indywidualnym rajdzie z kontry. Następnie nieudolne dryblingi rywali zmusiły ich do strzałów z dystansu, jednak na 2:0 w 10 minucie meczu podwyższa LSO Biała po świetnej akcji wyprowadzonej przez Konrada Banasia, gdy ten zamarkował uderzenie by następnie podać piłkę pod nie strzeżonego Kamila Puca, któremu pozostało umieścić piłkę w siatce. W końcówce pierwszej połowy zawodnicy rywali zdobyli bramkę strzałem z dystansu. Do połowy wynik meczu 2:1 dla ministrantów z Białej. Druga połowa okazała się bardzo podobną do pierwszej, czyli wymiana ciosów, wiele starć, niekiedy nerwów. Akcje do pustej bramki marnowali kolejno Konrad Banaś i Kamil Puc. Dominik Kotarba narzekający na nogę nie był w stanie pokazać w pełni swoich umiejętności i w tym meczu był słabym punktem "naszej" defensywy. Patryk Płonka próbował swoich sił strzałami z dystansu, jednak daremnie. W 13 minucie spotkania po kontrowersyjnym starciu Kamila Puca z kapitanem drużyny przeciwnej, nasz zawodnik został ukarany czerwoną kartką (2 minuty - czyli koniec spotkania). Drużyna LSO Białej została zmuszona do obrony wyniku, jednak niestety Wojciech Przysada nie czuł się pewnie w bramce, a na 15 sekund przed końcem w zamieszaniu z nieudolnego zagrania Dominika Kotarby zawodnicy Rudnej Wielkiej wyrównali stan meczu. Spotkanie zakończyło się zaraz po wznowieniu meczu po stracie bramki przez piłkarzy z Białej.

LSO Biała - Rudna Wielka 2:2